Brigadýrky

V této sekci představím modely brigadýrek, které standardně nabízím. Pokud máte zájem o některou z individuálních úprav, navštivte sekci INDIVIDUÁLNÍ ÚPRAVY, zde se dozvíte více informací.

Kropenaté knoflíky na podbradník
Standardně dodávány ploché. Porovnání na fotografii.
Cena 2 ks kropenatých koflíků je 35,- Kč (1,5€)

Brigadýrka Allgemeine SS
Kvalitní černá brigadýrka Allgemeine SS z vlněné látky. Součástí jsou odznaky i podbradník. Je možné dodat i v poddůstojnické variantě.
Cena standardního provedení je 1969,- Kč (79€).

Brigadýrka SS – důstojník
Brigadýrka pro důstojníky jednotek SS. vyrobena z kvalitní vlněné látky. Součástí jsou odznaky i stříbrný podbradník. Lze dodat také s koženým podbradníkem pro poddůstojníky.
Cena brigadýrky je 1969,- Kč (79€).

Brigadýrka Luftwaffe
Brigadýrka pro důstojníky letectva vyrobena z kvalitní vlněné látky. Součástí je stříbrný podbradník a odznaky.
Cena brigadýrky je 2059,- Kč (82€).

Brigadýrka SS – důstojník (materiál gabardén)
Brigadýrka pro důstojníky jednotek SS. vyrobena z gabardénové šedé látky. Součástí jsou odznaky i stříbrný podbradník. Lze dodat také s koženým podbradníkem pro poddůstojníky.
Cena brigadýrky je 1969,- Kč (79€)


Brigadýrka SS – mačkavka
Brigadýrka SS ve variantě mačkavky je vyrobená z kvalitní vlněné látky. Mačkavky mají pěkný „mačkavý“ tvar, který lze individuálně doupravit přesně dle potřeb. Kšilt je potažený pravou kůží. Odznaky jsou součástí brigadýrky.
Cena mačkavky je 1999,- Kč (80€)

Brigadýrka Wehrmacht – důstojník
Brigadýrka důstojníka mužstva Wehrmachtu je vyrobena z kvalitní vlněné látky. Odznaky a podbradník je součástí brigadýrky. Opět lze dodat i variantu poddůstojníka.
Cena brigadýrky je 1969,- Kč (79€).

Brigadýrka Wehrmacht – mačkavka
Brigadýrka Wehrmacht ve variantě mačkavky je vyrobená z kvalitní vlněné látky. Mačkavky mají pěkný „mačkavý“ tvar, který lze individuálně doupravit přesně dle potřeb. Kšilt je potažený pravou kůží. Odznaky jsou součástí brigadýrky.
Cena mačkavky je 1999,- Kč (80€).